ABOUT US


ÜNAL ÇETİNKAYA , ENTEGRE İNŞAAT ÇÖZÜMLERİ VE İLGİLİ HİZMETLERİ SUNAN 1985 YILINDA KURULMUŞ DİNAMİK ÖZEL BİR İNŞAAT ŞİRKETİDİR.
 

ŞİRKETİN İŞ ALANLARI ; İNŞAAT ÖNCESİ VE SONRASINDAKİ TÜM AŞAMALAR DAHİL OLMAK ÜZERE İNŞAATIN TÜM ALANLARINI KAPSAMAKTADIR.


ÜNAL ÇETİNKAYA ŞİRKETİ,ZAMANINDA  VE YÜKSEK KALİTEDE  ÇÖZÜMLER SUNARAK,ZORLU VE YÜKSEK PROFİLLİ PROJELERDE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER İLE BİRLİKTE REKABATÇİ VE DÜRÜST FİYATLANDIRMA YETENEĞİ İLE GÜÇLÜ BİR İTİBAR İNŞAA ETMİŞTİR.


BİZ İNŞAAT PROJLERİ VE ÇÖZÜMLERİ KONUSUNDA YETENEKLİ VE TECRÜBELİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ. YENİLİK VE KALİTE BAĞIMLILIĞIMIZ  İÇİNDE  BULUNDUĞUMUZ TÜM PROJELERİMİZİ BAŞARIYLA TAMAMLAMAMIZA NEDEN OLMUŞTUR.


ÜNAL ÇETİNKAYA ŞİRKETİ OLARAK BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ PROFİL VE DÜŞÜNCE ÇERÇEVESİNDE ,BÜYÜK KURUMSAL PROJELERİN YANINDA KÜÇÜK ÖZEL PROJELER DE DAHİL OLMAK ÜZERE MÜŞTERİLERİMİZE GENİŞ BİR YELPAZEDE HİZMET SUNMAKTAYIZ.


ÜNAL ÇETİNKAYA; MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARI ,HEDEFLERİ VE BÜTÇELERİNE UYGUN ÇÖZÜMLER SUNAN,BU DOĞRULTUDA ÜSTLENMİŞ OLDUĞU PROJELERE DEĞER KATMAYI HEDEFLEYEN BİR İNŞAAT ŞİRKETİDİR.